Hakkımızda

 Özeller, sektöründe en iyi marka ve hizmet ağına sahip şirkettir. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve kalitede taviz vermez. Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmada, takım ruhuna ortak sinerjinin iş birliği sonucu, ortaya çıkan ve iletişimin gücüne inanır. Müşterilerine bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığı ile ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak en büyük görevidir.
 
‘’En Özel Tercihiniz”
 
TARİHÇE
 
 Firmamız 1975 yılında Manisa Demirci ilçesinde halı imalatı ile ticari hayatına başladı. 1986 yılından itibaren ticaretini Ankara’ya taşıyarak 1992 yılında Halıkent Halı unvanı ile toptan halı satışına başladı. 1995 yılında ÖZELLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ‘ni kurdu. 1998 yılından itibaren halı, mobilya, beyaz eşya, elektronik, züccaciye ve ev tekstili konsept mağazaları açarak ticari hayatına aktif bir şekilde devam etmektedir. 1999 yılında inşaat sektörüne girdi Türkiye’nin Ankara ve Manisa illerinde inşaatlarına devam etmektedir.2012 yılında LİFE FORM markası altında kendi ürünlerini müşterilerine sunmaya başladı.

 Özeller Ev Moda Merkezi, bünyesinde Bosch, Philips, Karaca, Emsan, Karaca Home, Özdilek, Bambi Yatak gibi ünlü markaları tek çatı altında toplayarak bir evin ihtiyacı olabilecek her şeyi müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Ankara' nın muhtelif yerlerinde bulunan mağazaları sayesinde müşterilerimiz alışverişlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmekte, bu sayede sizlerin en özel tercihi olmaya devam etmekteyiz.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Hızlı Teslimat
  • Özeller Garantisi
  • Taksitli Alışveriş
  • Güvenli Ödeme
  • Ücretsiz Kurulum