Hakkımızda

 Özeller, sektöründe en iyi marka ve hizmet ağına sahip şirkettir. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve kalitede taviz vermez. Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmada, takım ruhuna ortak sinerjinin iş birliği sonucu, ortaya çıkan iletişimin gücüne inanır. Müşterilerine bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığı ile ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak en büyük görevidir.
 
‘’En Özel Tercihiniz”
 
TARİHÇE
 
 Firmamız 1975 yılında Manisa Demirci ilçesinde halı imalatı ile ticari hayatına başladı. 1986 yılından itibaren ticaretini Ankara’ya taşıyarak 1992 yılında Halıkent Halı unvanı ile toptan halı satışına başladı. 1995 yılında Özeller Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ‘ni kurdu. 1998 yılından itibaren halı, mobilya, beyaz eşya, elektronik, züccaciye ve ev tekstili konsept mağazaları açarak ticari hayatına aktif bir şekilde devam etmektedir.

1999 yılında inşaat sektörüne girdi ve Özeller İnşaat markasıyla Ankara ve Manisa illerinde inşaatlarına devam etmektedir.

2012 yılında Life Form markası altında kendi ürünlerini müşterilerine sunmaya başladı.

 Özeller Ev Moda Merkezi, bünyesinde Bosch, Philips, Karaca, Karaca Home, Özdilek, İdaş Yatak gibi ünlü markaları tek çatı altında toplayarak bir evin ihtiyacı olabilecek her şeyi müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Ankara' nın muhtelif yerlerinde bulunan mağazalarımız sayesinde müşterilerimiz alışverişlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmekte, bu sayede sizlerin en özel tercihi olmaya devam etmekteyiz.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Hızlı Teslimat
  • Özeller Garantisi
  • Taksitli Alışveriş
  • Güvenli Ödeme
  • Ücretsiz Kurulum